Продукція > LUMILEDS > L1T2-5770000003000
L1T2-5770000003000 Lumileds
DS133.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON COOL WHT 5700K 2SMD
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.146" L x 0.146" W (3.70mm x 3.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.8V
Current - Test: 700mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 1.5A
Supplier Device Package: 2-SMD
Lumens/Watt @ Current - Test: 159 lm/W
Height - Seated (Max): 0.083" (2.12mm)
CCT (K): 5700K
CRI (Color Rendering Index): 70
Flux @ 25°C, Current - Test: 312lm (Typ)
Написати відгук
Description: LED LUXEON COOL WHT 5700K 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead Exposed Pad, Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.146" L x 0.146" W (3.70mm x 3.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.8V, Current - Test: 700mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 1.5A, Supplier Device Package: 2-SMD, Lumens/Watt @ Current - Test: 159 lm/W, Height - Seated (Max): 0.083" (2.12mm), CCT (K): 5700K, CRI (Color Rendering Index): 70, Flux @ 25°C, Current - Test: 312lm (Typ).