Продукція > LUMILEDS > L1V2-40700000CABL0
L1V2-40700000CABL0 Lumileds
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON V2 4000K DOME 3535
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1414 (3535 Metric)
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.83V
Current - Test: 700mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 1.2A
Supplier Device Package: 3535
Lumens/Watt @ Current - Test: 159 lm/W
Height - Seated (Max): 0.094" (2.39mm)
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 70
Flux @ 85°C, Current - Test: 315lm (Typ)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON V2 4000K DOME 3535, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1414 (3535 Metric), Color: White, Neutral, Size / Dimension: 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.83V, Current - Test: 700mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 1.2A, Supplier Device Package: 3535, Lumens/Watt @ Current - Test: 159 lm/W, Height - Seated (Max): 0.094" (2.39mm), CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 70, Flux @ 85°C, Current - Test: 315lm (Typ), Part Status: Obsolete.