L1W33-3250K
L1W33-3250K Lumimax Optoelectronic Technology
%5BLumimax%5DL1W33-3250K.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: LED 1W WARM WHITE 3250K COB K1
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD, Gull Wing Exposed Pad
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V
Current - Test: 350mA
Viewing Angle: 140°
Current - Max: 350mA
Supplier Device Package: COB, K1
Lumens/Watt @ Current - Test: 120 lm/W
Height - Seated (Max): 0.208" (5.28mm)
CCT (K): 3250K (3000K ~ 3500K)
CRI (Color Rendering Index): 75 (Typ)
Flux @ 25°C, Current - Test: 120lm (115lm ~ 125lm)
на замовлення 1285 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED 1W WARM WHITE 3250K COB K1, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, Gull Wing Exposed Pad, Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V, Current - Test: 350mA, Viewing Angle: 140°, Current - Max: 350mA, Supplier Device Package: COB, K1, Lumens/Watt @ Current - Test: 120 lm/W, Height - Seated (Max): 0.208" (5.28mm), CCT (K): 3250K (3000K ~ 3500K), CRI (Color Rendering Index): 75 (Typ), Flux @ 25°C, Current - Test: 120lm (115lm ~ 125lm).