L1W33-G523
L1W33-G523 Lumimax Optoelectronic Technology
%5BLumimax%5DL1W33-G523.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: LED 1W GREEN 523nm COB K1
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD, Gull Wing Exposed Pad
Color: Green
Wavelength: 523nm (520nm ~ 525nm)
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V
Current - Test: 350mA
Viewing Angle: 140°
Current - Max: 350mA
Supplier Device Package: 2-SMD
Lumens/Watt @ Current - Test: 70 lm/W
Height - Seated (Max): 0.208" (5.28mm)
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 70lm
на замовлення 1743 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED 1W GREEN 523nm COB K1, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, Gull Wing Exposed Pad, Color: Green, Wavelength: 523nm (520nm ~ 525nm), Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V, Current - Test: 350mA, Viewing Angle: 140°, Current - Max: 350mA, Supplier Device Package: 2-SMD, Lumens/Watt @ Current - Test: 70 lm/W, Height - Seated (Max): 0.208" (5.28mm), Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 70lm.