L201203-121MHF
L201203-121MHF ITG Electronics, Inc.
bbd3a51e30023e0e0d64bd97db767f95.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 121UH 16A 14 MOHM TH
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 1.673" L x 0.748" W (42.50mm x 19.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 14mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.5A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 16 A
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 121UH 16A 14 MOHM TH, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 1.673" L x 0.748" W (42.50mm x 19.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 14mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.5A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Part Status: Active, Inductance: 120 µH, Current Rating (Amps): 16 A.