L201203-303MHF
L201203-303MHF ITG Electronics, Inc.
bbd3a51e30023e0e0d64bd97db767f95.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 30MH 1.2A TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 1.732" L x 0.811" W (44.00mm x 20.60mm)
Type: Toroidal
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat): 350mA
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 1.807" (45.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 30 mH
Current Rating (Amps): 1.2 A
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 30MH 1.2A TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 1.732" L x 0.811" W (44.00mm x 20.60mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, Current - Saturation (Isat): 350mA, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 1.807" (45.90mm), Part Status: Active, Inductance: 30 mH, Current Rating (Amps): 1.2 A.