L201203-730MHF
L201203-730MHF ITG Electronics, Inc.
bbd3a51e30023e0e0d64bd97db767f95.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 73UH 24A 7.5 MOHM TH
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук