L201204-102MHF
L201204-102MHF ITG Electronics, Inc.
7f0fdd2ca6ba83f0392b88cbd54e8a87.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: Toroid 1000uH 88mOhm DCR 5.4A
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 2.126" L x 0.992" W (54.00mm x 25.20mm)
Type: Toroidal
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 88mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.4A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 2.193" (55.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 8.2 A
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Toroid 1000uH 88mOhm DCR 5.4A, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 2.126" L x 0.992" W (54.00mm x 25.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 88mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.4A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 2.193" (55.70mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 8.2 A.