L201314A-102LHF
L201314A-102LHF ITG Electronics, Inc.
bbdd78e875a3bb6299df20df1e47b01f.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 1000UH 1.1A 950 MOHM
Tolerance: ±15%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 0.984" L x 0.610" W (25.00mm x 15.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Toroidal
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 950mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1A
Material - Core: Sendust
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 1.161" (29.50mm)
Inductance: 1000 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1000UH 1.1A 950 MOHM, Tolerance: ±15%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 0.984" L x 0.610" W (25.00mm x 15.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Toroidal, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 950mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1A, Material - Core: Sendust, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 1.161" (29.50mm), Inductance: 1000 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.