L201314A-681LHF
L201314A-681LHF ITG Electronics, Inc.
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: 680.00UH, 15%, 425.00MOHM, 1.7A.
Tolerance: ±15%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 0.984" L x 0.610" W (25.00mm x 15.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Toroidal
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 425mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Sendust
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 1.161" (29.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A