L201316Q-171MHF
L201316Q-171MHF ITG Electronics, Inc.
6bdb6f12b03de93152995e8bc26b5d3e.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: 175.0uH, 20%, 13.20mOhm, 19.2A M
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Horizontal (Open)
Size / Dimension: 1.260" L x 1.260" W (32.00mm x 32.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 13.2mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 28.5A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Supplier Device Package: Radial, Horizontal (Open)
Height - Seated (Max): 1.244" (31.60mm)
Inductance: 175 µH
Current Rating (Amps): 18 A
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 175.0uH, 20%, 13.20mOhm, 19.2A M, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Horizontal (Open), Size / Dimension: 1.260" L x 1.260" W (32.00mm x 32.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 13.2mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 28.5A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Supplier Device Package: Radial, Horizontal (Open), Height - Seated (Max): 1.244" (31.60mm), Inductance: 175 µH, Current Rating (Amps): 18 A.