L201316Q-470MHF
L201316Q-470MHF ITG Electronics, Inc.
eedcc39aebfc6dbbe8c1d7a9c78811ba.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: 47.0UH, 20%, 3.40MOHM, 37.50A MA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-DIP
Size / Dimension: 1.299" L x 1.259" W (33.00mm x 32.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 3.4mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 26A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Supplier Device Package: 2-DIP
Height - Seated (Max): 1.244" (31.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 35 A