L201E3AP
L201E3AP Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
Mounting Type: Through Hole
Triac Type: Logic - Sensitive Gate
Configuration: Single
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max): 5 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 3 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 16.7A, 20A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V
Supplier Device Package: TO-92
Current - On State (It (RMS)) (Max): 1 A
Voltage - Off State: 200 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads, Mounting Type: Through Hole, Triac Type: Logic - Sensitive Gate, Configuration: Single, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C (TJ), Current - Hold (Ih) (Max): 5 mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 3 mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 16.7A, 20A, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V, Supplier Device Package: TO-92, Current - On State (It (RMS)) (Max): 1 A, Voltage - Off State: 200 V.