Продукція > LUMILEDS > L202-4080033C30000
L202-4080033C30000
L202-4080033C30000 Lumileds
DS145.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED MOD LUXEON WHT RECT 4000K
Features: With Connector
Packaging: Tray
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 280.00mm L x 55.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 33V
Height: 1.20mm
Current - Test: 300mA
Lens Type: Flat
Current - Max: 600mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 152 lm/W
CCT (K): 4000K 5-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 1461lm (1419lm ~ 1502lm)
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD LUXEON WHT RECT 4000K, Features: With Connector, Packaging: Tray, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 280.00mm L x 55.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 33V, Height: 1.20mm, Current - Test: 300mA, Lens Type: Flat, Current - Max: 600mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 152 lm/W, CCT (K): 4000K 5-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 1461lm (1419lm ~ 1502lm).