Продукція > LUMILEDS > L213-2770016MRH001
L213-2770016MRH001 Lumileds
DS311-LUXEON-XR-5050-SQR-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED MOD LUXEON WH LNR STR 2700K
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 121.40mm L x 49.50mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 44.4V
Height: 6.20mm
Current - Test: 700mA
Lens Type: Flat
Current - Max: 2A
Lumens/Watt @ Current - Test: 171 lm/W
CCT (K): 2700K
CRI (Color Rendering Index): 70
Temperature - Test: 85°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 5297lm (Typ)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD LUXEON WH LNR STR 2700K, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 121.40mm L x 49.50mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 44.4V, Height: 6.20mm, Current - Test: 700mA, Lens Type: Flat, Current - Max: 2A, Lumens/Watt @ Current - Test: 171 lm/W, CCT (K): 2700K, CRI (Color Rendering Index): 70, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 5297lm (Typ).