L2130PR-010
L2130PR-010 AC Connectors
LimitedWarranty.pdf?v=1679587069
Виробник: AC Connectors
Description: 10ft 30A 120/208V L21-30 Cord
Packaging: Bulk
Features: Industrial Environments, Outdoor Use
Color: Black
Voltage Rating: 208V
Current Rating (Amps): 30A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 10 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Plug to Female Plug
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Number of Conductors: 5
Cord Type: SOOW
1st Connector: NEMA L21-30P
2nd Connector: NEMA L21-30R
Approved Countries: Canada, United States
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10ft 30A 120/208V L21-30 Cord, Packaging: Bulk, Features: Industrial Environments, Outdoor Use, Color: Black, Voltage Rating: 208V, Current Rating (Amps): 30A, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 10 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Plug to Female Plug, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Number of Conductors: 5, Cord Type: SOOW, 1st Connector: NEMA L21-30P, 2nd Connector: NEMA L21-30R, Approved Countries: Canada, United States.