Продукція > LUMILEDS > L218-3580024C30000
L218-3580024C30000
L218-3580024C30000 Lumileds
DS159.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED MOD LUXEON WH LNR STR 3500K
Packaging: Tray
Features: With Connector
Color: White, Warm
Size / Dimension: 279.20mm L x 20.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34.8V
Height: 3.00mm
Current - Test: 200mA
Lens Type: Flat
Current - Max: 480mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 154 lm/W
CCT (K): 3500K
CRI (Color Rendering Index): 80
Temperature - Test: 45°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 1070lm (Typ)
Part Status: Obsolete
на замовлення 760 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD LUXEON WH LNR STR 3500K, Packaging: Tray, Features: With Connector, Color: White, Warm, Size / Dimension: 279.20mm L x 20.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34.8V, Height: 3.00mm, Current - Test: 200mA, Lens Type: Flat, Current - Max: 480mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 154 lm/W, CCT (K): 3500K, CRI (Color Rendering Index): 80, Temperature - Test: 45°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 1070lm (Typ), Part Status: Obsolete.