Продукція > LUMILEDS > L218-4090024C30000
L218-4090024C30000
L218-4090024C30000 Lumileds
DS159-1063555.pdf
Виробник: Lumileds
LED Lighting Modules Neutral White 4000K 90 CRI
на замовлення 171 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD LUXEON WH LNR STR 4000K, Packaging: Tray, Features: With Connector, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 279.20mm L x 20.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34.8V, Height: 3.00mm, Current - Test: 200mA, Lens Type: Flat, Current - Max: 480mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 128 lm/W, CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 90, Temperature - Test: 45°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 890lm (Typ), Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Features: With Connector
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 279.20mm L x 20.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34.8V
Height: 3.00mm
Current - Test: 200mA
Lens Type: Flat
Current - Max: 480mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 128 lm/W
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 90
Temperature - Test: 45°C