Продукція > LUMILEDS > L2C2-27801203E0900
L2C2-27801203E0900
L2C2-27801203E0900 Lumileds
DS155-740552.pdf
Виробник: Lumileds
High Power LEDs - White Warm White 2700K 80 CRI
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED COB LUXEON WM WHT RECT 2700K, Packaging: Tube, Color: White, Warm, Size / Dimension: 16.00mm L x 19.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34.5V, Height: 1.50mm, Current - Test: 300mA, Viewing Angle: 115°, Lens Type: Flat, Current - Max: 600mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 124 lm/W, CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Light Emitting Surface (LES): 9.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 1283lm (Typ), Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Color: White, Warm
Size / Dimension: 16.00mm L x 19.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34.5V
Height: 1.50mm
Current - Test: 300mA
Viewing Angle: 115°
Lens Type: Flat
Current - Max: 600mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 124 lm/W
CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Light Emitting Surface (LES): 9.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C