Продукція > LUMILEDS > L2C2-27801204E1300
L2C2-27801204E1300
L2C2-27801204E1300 Lumileds
LUXEON%20CoB%20Core%20Range%20%28Gen%202%29.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED COB LUXEON WM WHT RECT 2700K
Packaging: Tube
Color: White, Warm
Size / Dimension: 20.00mm L x 24.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 35V
Height: 1.50mm
Current - Test: 450mA
Viewing Angle: 115°
Lens Type: Flat
Current - Max: 900mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 122 lm/W
CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Light Emitting Surface (LES): 13.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 1924lm (Typ)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED COB LUXEON WM WHT RECT 2700K, Packaging: Tube, Color: White, Warm, Size / Dimension: 20.00mm L x 24.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 35V, Height: 1.50mm, Current - Test: 450mA, Viewing Angle: 115°, Lens Type: Flat, Current - Max: 900mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 122 lm/W, CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Light Emitting Surface (LES): 13.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 1924lm (Typ), Part Status: Obsolete.