Продукція > LUMILEDS > L2C2-40901205E1300
L2C2-40901205E1300
L2C2-40901205E1300 Lumileds
DS155-740552.pdf
Виробник: Lumileds
High Power LEDs - White Neutral White 4000K 90 CRI
на замовлення 86 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED COB LUXEON WHT RECT 4000K, Packaging: Tube, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 20.00mm L x 24.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 35V, Height: 1.50mm, Current - Test: 600mA, Viewing Angle: 115°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.2A, Lumens/Watt @ Current - Test: 120 lm/W, CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 90, Light Emitting Surface (LES): 13.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 2511lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 20.00mm L x 24.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 35V
Height: 1.50mm
Current - Test: 600mA
Viewing Angle: 115°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.2A
Lumens/Watt @ Current - Test: 120 lm/W
CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 90
Light Emitting Surface (LES): 13.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C