Продукція > LUMILEDS > L2C3-2290105B06000
L2C3-2290105B06000 Lumileds
LUXEON_CoB_Compact_Range_12-6-2015.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED COB COMPACT WHT RECT 2200K
Packaging: Tube
Color: White, Warm
Size / Dimension: 12.00mm L x 15.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 11.5V
Height: 1.50mm
Current - Test: 350mA
Viewing Angle: 115°
Lens Type: Flat
Current - Max: 600mA
CCT (K): 2200K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 90
Light Emitting Surface (LES): 6.50mm Dia
Temperature - Test: 85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED COB COMPACT WHT RECT 2200K, Packaging: Tube, Color: White, Warm, Size / Dimension: 12.00mm L x 15.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 11.5V, Height: 1.50mm, Current - Test: 350mA, Viewing Angle: 115°, Lens Type: Flat, Current - Max: 600mA, CCT (K): 2200K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 90, Light Emitting Surface (LES): 6.50mm Dia, Temperature - Test: 85°C.