Продукція > LUMILEDS > L2C4-2780-S01E0600
L2C4-2780-S01E0600 Lumileds
LUXEON_CX_Plus_CoB_2017.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED COB WM WH SQUARE 2700K
Packaging: Tube
Color: White, Warm
Size / Dimension: 13.35mm L x 13.35mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34.5V
Height: 1.70mm
Current - Test: 100mA
Viewing Angle: 115°
Lens Type: Flat
Current - Max: 250mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 124 lm/W
CCT (K): 2700K
CRI (Color Rendering Index): 80
Light Emitting Surface (LES): 6.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 426lm (Typ)
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: LED COB WM WH SQUARE 2700K, Packaging: Tube, Color: White, Warm, Size / Dimension: 13.35mm L x 13.35mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34.5V, Height: 1.70mm, Current - Test: 100mA, Viewing Angle: 115°, Lens Type: Flat, Current - Max: 250mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 124 lm/W, CCT (K): 2700K, CRI (Color Rendering Index): 80, Light Emitting Surface (LES): 6.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 426lm (Typ), Part Status: Obsolete.