Продукція > LUMILEDS > L2C4-27903L04F1200
L2C4-27903L04F1200 Lumileds
DS245-luxeon-cx-plus-cob-gen-2-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED COB WARM WHT SQU 2700K
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 17.85mm L x 17.85mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 35V
Height: 1.50mm
Current - Test: 450mA
Viewing Angle: 115°
Lens Type: Flat
Current - Max: 900mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 120 lm/W
CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 90
Light Emitting Surface (LES): 12.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 1887lm (Typ)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED COB WARM WHT SQU 2700K, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 17.85mm L x 17.85mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 35V, Height: 1.50mm, Current - Test: 450mA, Viewing Angle: 115°, Lens Type: Flat, Current - Max: 900mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 120 lm/W, CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 90, Light Emitting Surface (LES): 12.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 1887lm (Typ), Part Status: Active.