Продукція > LUMILEDS > L2C4-27903S02F0600
L2C4-27903S02F0600 Lumileds
DS256-luxeon-cx-plus-cob-high-density-datasheet.pdf
Color: White, Warm
Size / Dimension: 13.35mm L x 13.35mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 37.5V
Height: 1.50mm
Current - Test: 350mA
Viewing Angle: 115°
Lens Type: Flat
Current - Max: 700mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 96 lm/W
CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 90
Light Emitting Surface (LES): 6.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 1260lm (Typ)
Написати відгук
Description: LED COB WARM WHT SQU 2700K, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 13.35mm L x 13.35mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 37.5V, Height: 1.50mm, Current - Test: 350mA, Viewing Angle: 115°, Lens Type: Flat, Current - Max: 700mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 96 lm/W, CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 90, Light Emitting Surface (LES): 6.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 1260lm (Typ), Part Status: Active.