Продукція > LUMILEDS > L2C4-30802S04F0900
L2C4-30802S04F0900 Lumileds
DS256-luxeon-cx-plus-cob-high-density-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED COB WARM WHT SQU 3000K
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 13.35mm L x 13.35mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 37.5V
Height: 1.50mm
Current - Test: 700mA
Viewing Angle: 115°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.4A
Lumens/Watt @ Current - Test: 121 lm/W
CCT (K): 3000K 2-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Light Emitting Surface (LES): 9.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 3180lm (Typ)
Написати відгук
Description: LED COB WARM WHT SQU 3000K, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 13.35mm L x 13.35mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 37.5V, Height: 1.50mm, Current - Test: 700mA, Viewing Angle: 115°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.4A, Lumens/Watt @ Current - Test: 121 lm/W, CCT (K): 3000K 2-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Light Emitting Surface (LES): 9.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 3180lm (Typ).