Продукція > LUMILEDS > L2C4-40903L08F1400
L2C4-40903L08F1400 Lumileds
DS245-luxeon-cx-plus-cob-gen-2-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED COB NEUT WHT SQU 4000K
Packaging: Tray
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 17.85mm L x 17.85mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34.5V
Height: 1.50mm
Current - Test: 800mA
Viewing Angle: 115°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.6A
Lumens/Watt @ Current - Test: 134 lm/W
CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 90
Light Emitting Surface (LES): 14.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 3711lm (Typ)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED COB NEUT WHT SQU 4000K, Packaging: Tray, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 17.85mm L x 17.85mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34.5V, Height: 1.50mm, Current - Test: 800mA, Viewing Angle: 115°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.6A, Lumens/Watt @ Current - Test: 134 lm/W, CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 90, Light Emitting Surface (LES): 14.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 3711lm (Typ).