Продукція > LUMILEDS > L2C5-27901205E1300
L2C5-27901205E1300
L2C5-27901205E1300 Lumileds
DS162-luxeon-cob-core-range-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
White LEDs White 2700 K 90-CRI, LUXEON CoB Core
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED COB LUXEON WM WHT RECT 2700K, Packaging: Tube, Color: White, Warm, Size / Dimension: 20.00mm L x 24.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 35V, Height: 1.50mm, Current - Test: 600mA, Viewing Angle: 115°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.2A, Lumens/Watt @ Current - Test: 112 lm/W, CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 90, Light Emitting Surface (LES): 13.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 2322lm (Typ), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Color: White, Warm
Size / Dimension: 20.00mm L x 24.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 35V
Height: 1.50mm
Current - Test: 600mA
Viewing Angle: 115°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.2A
Lumens/Watt @ Current - Test: 112 lm/W
CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 90
Light Emitting Surface (LES): 13.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C