Продукція > LUMILEDS > L2C5-27951205F1300
L2C5-27951205F1300 Lumileds
b5684fbf40f8761a8abb3ccae4e0ebf7d21b1a1a
Виробник: Lumileds
Description: LED COB LUXEON WM WHT RECT 2700K
Packaging: Tube
Color: White, Warm
Size / Dimension: 24.00mm L x 20.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34.7V
Height: 1.50mm
Current - Test: 600mA
Viewing Angle: 115°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.2A
Lumens/Watt @ Current - Test: 107 lm/W
CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 95
Light Emitting Surface (LES): 13.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 2230lm (Typ)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED COB LUXEON WM WHT RECT 2700K, Packaging: Tube, Color: White, Warm, Size / Dimension: 24.00mm L x 20.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34.7V, Height: 1.50mm, Current - Test: 600mA, Viewing Angle: 115°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.2A, Lumens/Watt @ Current - Test: 107 lm/W, CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 95, Light Emitting Surface (LES): 13.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 2230lm (Typ), Part Status: Active.