Продукція > KYOCERA AVX > L2H15C2238AB1A
L2H15C2238AB1A KYOCERA AVX
MultilayerFeedthruCapacitorsAndArrays.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FEEDTHRU CAPACITOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Capacitance: 0.022 µF
Current: 1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FEEDTHRU CAPACITOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +50%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.045" (1.14mm), DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm, Capacitance: 0.022 µF, Current: 1 A.