Продукція > TECDIA INC. > L2SK00A101N10A6
L2SK00A101N10A6
L2SK00A101N10A6 Tecdia Inc.
L2SK00A101N10A6.pdf
Виробник: Tecdia Inc.
Description: CAP CER 100PF 50V X7S
Packaging: Tray
Tolerance: ±30%
Features: Single Layer, Wire Bondable
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.020" L x 0.010" W (0.50mm x 0.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, General Purpose
Ratings: COTS
Thickness (Max): 0.006" (0.14mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 50V X7S, Packaging: Tray, Tolerance: ±30%, Features: Single Layer, Wire Bondable, Voltage - Rated: 50V, Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.020" L x 0.010" W (0.50mm x 0.25mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, General Purpose, Ratings: COTS, Thickness (Max): 0.006" (0.14mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.