Продукція > LUMILEDS > L2T0-4070012M00000
L2T0-4070012M00000
L2T0-4070012M00000 Lumileds
lumileds_DS160%20LUXEON%20XR-TX%2020160127-1214919.pdf
Виробник: Lumileds
LED Lighting Bars and Strips LUXEON XR-TX L2 12-Up Linear
на замовлення 292 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD LUXEON WHT RECT 4000K, Features: With Connector, Packaging: Bulk, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 146.60mm L x 45.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 33.25V, Height: 6.21mm, Current - Test: 700mA, Lens Type: Domed, Current - Max: 1.05A, Lumens/Watt @ Current - Test: 138 lm/W, CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 70, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 3221lm (Typ), Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: With Connector
Packaging: Bulk
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 146.60mm L x 45.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 33.25V
Height: 6.21mm
Current - Test: 700mA
Lens Type: Domed
Current - Max: 1.05A
Lumens/Watt @ Current - Test: 138 lm/W
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 70
Temperature - Test: 85°C