L301307-222K
L301307-222K ITG Electronics, Inc.
8bf6caf1d7b3bc8df241727710523ad8.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 2.2MH 3.5A 165MOHM TH
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 1.713" L x 1.713" W (43.50mm x 43.50mm)
Type: Toroidal
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 165mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.3A
Material - Core: Sendust
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 3.5 A