L301307-702K
L301307-702K ITG Electronics, Inc.
8bf6caf1d7b3bc8df241727710523ad8.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 7MH 1.8A 650 MOHM TH
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 1.713" L x 1.713" W (43.50mm x 43.50mm)
Type: Toroidal
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 650mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 700mA
Material - Core: Sendust
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 7 mH
Current Rating (Amps): 1.8 A
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 7MH 1.8A 650 MOHM TH, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Horizontal, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 1.713" L x 1.713" W (43.50mm x 43.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 650mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 700mA, Material - Core: Sendust, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Part Status: Active, Inductance: 7 mH, Current Rating (Amps): 1.8 A.