L301308-102K
L301308-102K ITG Electronics, Inc.
2676c7cb8944a2d1cd2bd58e3bd13bff.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: Toroid DIP 1.0mH 106.5mOhm 8.1A
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Size / Dimension: 2.106" L x 2.106" W (53.50mm x 53.50mm)
Type: Toroidal
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 106.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.1A
Material - Core: Sendust
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Supplier Device Package: Horizontal, 4 PC Pin
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 8.3 A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Toroid DIP 1.0mH 106.5mOhm 8.1A, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Size / Dimension: 2.106" L x 2.106" W (53.50mm x 53.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 106.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.1A, Material - Core: Sendust, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Supplier Device Package: Horizontal, 4 PC Pin, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 8.3 A.