L301308-222K
L301308-222K ITG Electronics, Inc.
47fe34976edb3f975a50e8d5d42b4198.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 2.2MH 4A 270 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Horizontal, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 2.106" L x 2.106" W (53.50mm x 53.50mm)
Type: Toroidal
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 270mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.6A
Material - Core: Sendust
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2MH 4A 270 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Horizontal, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 2.106" L x 2.106" W (53.50mm x 53.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 270mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.6A, Material - Core: Sendust, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 mH, Current Rating (Amps): 4 A.