L301308-452K
L301308-452K ITG Electronics, Inc.
47fe34976edb3f975a50e8d5d42b4198.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 4.5MH 2.5A 636MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Horizontal, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 2.106" L x 2.106" W (53.50mm x 53.50mm)
Type: Toroidal
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 636mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.8A
Material - Core: Sendust
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.5 mH
Current Rating (Amps): 2.5 A