L301308-821K
L301308-821K ITG Electronics, Inc.
2676c7cb8944a2d1cd2bd58e3bd13bff.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: 820uH, 10%, 81.0mOhm, 8.9A. Max.
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Size / Dimension: 2.106" L x 2.106" W (53.50mm x 53.50mm)
Type: Toroidal
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 81mOhm
Current - Saturation (Isat): 8.9A
Material - Core: Alloy
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Inductance: 820 µH
Current Rating (Amps): 9.5 A
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 820uH, 10%, 81.0mOhm, 8.9A. Max., Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Size / Dimension: 2.106" L x 2.106" W (53.50mm x 53.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 81mOhm, Current - Saturation (Isat): 8.9A, Material - Core: Alloy, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Inductance: 820 µH, Current Rating (Amps): 9.5 A.