L301314A-201LHF
L301314A-201LHF ITG Electronics, Inc.
b8767c65b1034a3629e9a095916fd1e4.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 200UH 4.5A 75 MOHM TH
Tolerance: ±15%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Horizontal, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 1.102" L x 1.012" W (28.00mm x 25.70mm)
Type: Toroidal
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 75mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.2A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 200 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 200UH 4.5A 75 MOHM TH, Tolerance: ±15%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Horizontal, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 1.102" L x 1.012" W (28.00mm x 25.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 75mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.2A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm), Part Status: Active, Inductance: 200 µH, Current Rating (Amps): 4.5 A.