L324AM-315
L324AM-315 Nearson Inc.
L324XX-315.pdf
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANT 315MHZ WHIP STR SMA MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 310MHz ~ 320MHz
Gain: -1dBi
Termination: SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 3.000" (76.20mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 315MHz
Part Status: Active
на замовлення 102 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 315MHZ WHIP STR SMA MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 310MHz ~ 320MHz, Gain: -1dBi, Termination: SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 3.000" (76.20mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 315MHz, Part Status: Active.