L32R-A12-2113 Visual Communications Company - VCC
32_35_Series.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: 12 VOLTS AMBR 6" WIRE
Packaging: Bag
Voltage: 12V
Type: LED
Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm)
Lens Color: Amber
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)
Lamp Color: Amber
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Obsolete
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 10.72mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12 VOLTS AMBR 6" WIRE, Packaging: Bag, Voltage: 12V, Type: LED, Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm), Lens Color: Amber, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Lamp Color: Amber, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Obsolete, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 10.72mm Dia.