L37A26-1-0-2WX
L37A26-1-0-2WX Dantona Industries
l37a26-1-0-2wx
Виробник: Dantona Industries
Description: BATT LITH-ION 3.7V 2.6AH 18650
Packaging: Box
Battery Cell Size: 18650
Capacity: 2.6Ah
Size / Dimension: 0.70" Dia x 2.70" H (17.8mm x 68.6mm)
Termination Style: Wire Leads with Connector
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.7 V
на замовлення 2129 шт:
Написати відгук
Description: BATT LITH-ION 3.7V 2.6AH 18650, Packaging: Box, Battery Cell Size: 18650, Capacity: 2.6Ah, Size / Dimension: 0.70" Dia x 2.70" H (17.8mm x 68.6mm), Termination Style: Wire Leads with Connector, Battery Chemistry: Lithium-Ion, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.7 V.