L37A34-1-0-2W
L37A34-1-0-2W Dantona Industries
Виробник: Dantona Industries
Description: BATTERY PACK LI-ION 3.7V 18650
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 18650
Capacity: 3.4Ah
Size / Dimension: 2.80" L x 0.70" W (71.1mm x 17.8mm)
Termination Style: Wire Leads
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Structure: Single Cell
Rechargeability: Yes
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.7 V
Number of Cells: 1
на замовлення 433 шт:
Написати відгук
Description: BATTERY PACK LI-ION 3.7V 18650, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: 18650, Capacity: 3.4Ah, Size / Dimension: 2.80" L x 0.70" W (71.1mm x 17.8mm), Termination Style: Wire Leads, Battery Chemistry: Lithium-Ion, Structure: Single Cell, Rechargeability: Yes, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.7 V, Number of Cells: 1.