L37A52-2-1-2W
L37A52-2-1-2W Dantona Industries
Виробник: Dantona Industries
Description: BATTERY PACK LI-ION 3.7V 18650
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 18650
Capacity: 5.2Ah
Size / Dimension: 1.40" L x 0.70" W x 2.70" H (35.6mm x 17.8mm x 68.6mm)
Termination Style: Wire Leads
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Structure: Side to Side, 1 Row x 2 Cells
Rechargeability: Yes
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.7 V
Number of Cells: 2
на замовлення 248 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY PACK LI-ION 3.7V 18650, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: 18650, Capacity: 5.2Ah, Size / Dimension: 1.40" L x 0.70" W x 2.70" H (35.6mm x 17.8mm x 68.6mm), Termination Style: Wire Leads, Battery Chemistry: Lithium-Ion, Structure: Side to Side, 1 Row x 2 Cells, Rechargeability: Yes, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.7 V, Number of Cells: 2.