Продукція > KYOCERA AVX > L3A43C473MAB2F
L3A43C473MAB2F KYOCERA AVX
CapArray.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ARRAY MANUFACTURED
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 0.047µF
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0612 (1632 Metric)
Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm)
Voltage - Rated: 25 V
Number of Capacitors: 4
Написати відгук
Description: CAP ARRAY MANUFACTURED, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 0.047µF, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0612 (1632 Metric), Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm), Voltage - Rated: 25 V, Number of Capacitors: 4.