Продукція > KYOCERA AVX > L3A45C102KAB2A
L3A45C102KAB2A KYOCERA AVX
CapArray.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0612
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0612, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції L3A45C102KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L3A45C102KAB2A Виробник : AVX caparray-776885.pdf Capacitor Arrays & Networks 50volts 1000pF 10%
товару немає в наявності
L3A45C102KAB2A Виробник : KYOCERA AVX CapArray-3162214.pdf Capacitor Arrays & Networks 50V 1000pF 10%