Продукція > KYOCERA AVX > L3A4YC104KAB2F
L3A4YC104KAB2F KYOCERA AVX
CapArray.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ARRAY MANUFACTURED
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 0.1µF
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0612 (1632 Metric)
Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm)
Voltage - Rated: 16 V
Number of Capacitors: 4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY MANUFACTURED, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 0.1µF, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0612 (1632 Metric), Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm), Voltage - Rated: 16 V, Number of Capacitors: 4.