Продукція > AVX > L3L1YC473MAB1A
L3L1YC473MAB1A AVX
l2l-l3l-21464.pdf
Виробник: AVX
Capacitor Arrays & Networks 16volts 47000pF 20% 0612 X7R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.047UF 16V X7R 0612, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF.
Інші пропозиції L3L1YC473MAB1A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L3L1YC473MAB1A Виробник : KYOCERA AVX IDC.pdf Description: CAP CER 0.047UF 16V X7R 0612
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
товару немає в наявності
L3L1YC473MAB1A L3L1YC473MAB1A Виробник : KYOCERA AVX AVX_11192019_IDC_Low_Inductance-1667755.pdf Capacitor Arrays & Networks 16V 47nF 20% 0612 X7R