Продукція > KYOCERA AVX > L3L1ZC104MAB1A
L3L1ZC104MAB1A KYOCERA AVX
IDC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 10V X7R 0612
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 10V X7R 0612, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції L3L1ZC104MAB1A
товару немає в наявності
L3L1ZC104MAB1A L3L1ZC104MAB1A Виробник : KYOCERA AVX AVX_11192019_IDC Low Inductance.pdf Capacitor Arrays & Networks 10V .1uF 20% 0612 X7 R