L41200R02
L41200R02 ITG Electronics, Inc.
963d6572381bde29d56eade3c5378cd8.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: 48UH Q = 19 TYPICAL AT 125KHZ WI
Packaging: Tray
Inductance: 48µH
Size / Dimension: 1.20" L x 1.40" W x 0.08" H (30.5mm x 35.5mm x 2.0mm)
Function: Receiver
Type: 1 Coil, 1 Layer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Q @ Freq: 19 @ 125kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 48UH Q = 19 TYPICAL AT 125KHZ WI, Packaging: Tray, Inductance: 48µH, Size / Dimension: 1.20" L x 1.40" W x 0.08" H (30.5mm x 35.5mm x 2.0mm), Function: Receiver, Type: 1 Coil, 1 Layer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Q @ Freq: 19 @ 125kHz.